Розширений пошук
Ціна, грн.
від
до
Результатів на сторінці:

$ - 27.47
€ - 32.78

Головна    \    Корисна інформація    \    Вимоги підготовки приміщення до монтажу

Вимоги підготовки приміщення до монтажу

Загальні правила:

1. Для правильної підготовки приміщення рекомендується звернутися в керуючу компанію або спеціалізовані організації.

2. Помешкання має бути звільнено від старих меблів, сантехніки та будівельного сміття.

3. Приміщення повинно відповідати наступним нормам:

• Температура в приміщенні 18-25C˚ і вологістьповітря в межах 40-60%;

• Повинні бути закінчені всі будівельні роботи, не повинно бути різких, шкідливих для здоров'я запахів (наприклад, запах фарби, лаку та ін.);

• У приміщенні повинна бути можливість провітрювання;

• Повинен бути туалет.

4. Стіни повинні бути виконані з міцного матеріалу (цегла, бетон, 2-х шаровий гіпсокартон) товщиною не менше 100 мм, посилений профілями.

5. У разі якщо будинок побудований з бруса, рекомендується обшити стіни, на яких планується установка кухні, міцним матеріалом (ДСП, фанера, гіпсокартон і т.д.), товщиною не менше 16 мм, і  дотримати вертикальність поверхні.

6. Для правильної установки кухонного гарнітура стіни повинні бути рівними, а кути між ними складати 90 градусів.

7. Перед монтажем кухонного гарнітура необхідно мати схеми кухонної розводки водопроводу, каналізації, опалення та електропроводки щоб уникнути пошкоджень під час свердління стін.

Електропроводка. Розетки.

8. До моменту монтажу всі розетки повинні бути встановлені згідно вимогам! Необхідно підготувати вивід електричного дроту в місці установки  підсвітки. Наявність додаткових одно-, дво-, трифазних електричних комунікацій з обов'язковим заземленням кожної електричної мережі для коректного підключення побутової техніки, необхідно узгоджувати з Вашим фахівцем (електриком) на підставі електричних схем підключення і даних по потужності виробів.

9. Кожна лінія електропроводки в квартирному розподільному електрощиті повинна бути оснащена пристроєм автоматичного відключення (автоматом) в залежності від максимальної споживаної потужності приладів, підключених до цієї лінії.

10. У місцях перетину електричного дроту з газопроводом відстань між ними повинна бути не менше 100 мм, при паралельному прокладанні - не менше 400 мм.

11. При наявності фриза розетка для витяжки повинна розташовуватися вище кухонного гарнітура на 50 мм поруч з місцем установки витяжки. У разі відсутності фриза необхідно вибрати місце установки розетки витяжки з урахуванням дизайн-проекту.

12. Забороняється розташовувати розетки для підключення електроприладів, вбудованих в кухонний гарнітур, і сантехнічні виводи за корпусом цих електроприладів (якщо це не вказано в інструкції по монтажу виробника техніки). Забороняється розташовувати розетки в районі установки мийки та конфорки.

Водопровід. Каналізація.

13. Всі водопровідні та каналізаційні труби повинні бути виведені в межах тумби під мийку. Водопровідні труби повинні закінчуватися зовнішньої 1/2-дюймової трубної різьбленням і бути виведені на висоті від 600 до 650 мм від підлоги, повинні бути закріплені і мати крани. Каналізаційний злив повинен бути розташований не нижче 400 мм відпідлоги, він повинен закінчуватися трубою ПВХ діаметром 50 мм або чавунною трубою для фланця діаметром 70 мм (очищеної від забивання, цементу і т.п.).

14. На водопровід повинен бути встановлений понижуючий редуктор (щоб уникнути стрибків тиску в системі водопостачання) і магістральні фільтри очищення (гарячої й холодної води) від механічних домішок. В іншому випадку гарантія на підключення до водопроводу і гарантія виробників на змішувачі та іншу побутову техніку з підключенням до води не поширюється !!! Тиск води в системі водопроводу не повинно перевищувати 6 атм. Для установки мембранного (осмотичного) водоочищувача тиск води в системі водопроводу не повинно бути менше 2 - 3,5 атм. (взалежностівідмоделіводоочищувача). Якщо тиск нижче, то необхідна установка насоса, що підвищуєтиск.

15. Підключення холодильників з автоматичним льодогенератором до водопроводу здійснюється штатним шлангом,що входить в комплект приладу.

Газ.

16. Для підключення двох газових приладів необхідна наявність двох окремих газових кранів (магістралей) від загального газового стояка. Можливість підключення газових приладів необхідно погоджувати з Вашим газовим господарством. Існуючі норми і правила підключення забороняють підключення двох газових приладів до одного крану! Розташування газового приладу від газового виводу не повинен перевищувати 4 (чотири) метра по лінії прокладки газового шланга від крана до приладу.

17. Доступ до контрольних газовим кранів після установки кухонного гарнітура повинен залишатися вільним. Якщо після складання ескізного проекту, меблі перекривають доступ до газового крану і Замовник наполягає на такій конфігурації комплекту товарів, він зобов'язаний до початку монтажу перенести газовий кран в доступне місце, в іншому випадку установка меблів може бути перенесена. Газова підводка не повинна торкатись побутової техніки. На з'єднання газової труби з підведенням в обов'язковому порядку повинна бути встановлена ​​діелектрична вставка.

18. У процесі монтування на стіну кухонного гарнітура допустимі технологічні вирізи для доступу до розеток, виводів водопроводу і каналізації. При наявності в замовленні стінових панелей, Замовник зобов'язаний перед монтажем демонтувати розетки, що перешкоджають установці стінових панелей.

Повітропровід. Витяжки.

19. При підключенні витяжки до повітропроводу, вентиляційний отвір повинен розташовуватися над кухонним гарнітуром. Мінімальний діаметр отвору 120 мм.

20. Для монтажу витяжки острівного типу (з кріпленням до стелі) необхідно забезпечити можливість її кріплення. У разі натяжної або підвісної стелі - необхідні заставні. Також потрібно забезпечити можливість її підключення до електромережі.

 

 

 

Адреса:
м. Івано - Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 168А, 2-ий поверх ТЦ "Сільпо"