Розширений пошук
Ціна, грн.
від
до
Результатів на сторінці:

$ - 27.47
€ - 32.78

Головна    \    Корисна інформація    \    Правила користування штучним каменем

Правила користування штучним каменем

Догляд за стільницею з каменю

Щоденна очистка

При експлуатації стільниці з штучного каменю, необхідно щодня очищати робочу поверхню з допомогою мильного розчину і достатньої кількості води, після чого насухо витирати мягкою тканиною. В перший час після інсталяції стільниці, регулярно використовуйте мяке очищаюче молочко/крем (наприклад, CIFкрем), втираючи його круговими рухами в поверхню. Після чого змийте залишки засобу водою, і насухо витріть поверхню мякою тканиною.

Видалення плям

Плями від кави, чаю, вина, соку, і т.д. варто видаляти одразу, щоб не порушити рівномірність кольору. Якщо пляма вже вїлась використовуйте вищесказані способи очистки. Не використовуйте абразивні і кислотовмісні миючі засоби! Не використовуйте воскові політури, масляні і силіконовмісні миючі засоби.

Температурні навантаження

Щоб уникнути видимих і невидимих пошкоджень поверхні стільниці, рекомендується використовувати підставку під гаряче. Не допускайте одночасного попадання гарячої і холодної води в мийку. Не допускайте попадання попелу на поверхню, використовуйте попільничку для тушіння сигарет!

Царапини і сліди від щоденної експлуатації

Щоб захистити поверхню стільниці від пошкоджень, обов’язково використовуйте кухонні дошки. Якщо на поверхні з часом появились сліди, ви можете самостійно пошліфувати з допомогою шліфувального паперу 1000 (марки Sestool) попередньо змочивши поверхню водою, або доручіть це спеціалістам.

Варто мати на увазі, що з збільшенням кількості полірування, поверхня стільницістає більш чутливою до пошкоджень. Памятайте, що така поверхня потребує більше догляду.

Яскраві декори

Яскраві декори каменю, особливо однотонні, потребують більш ретельного догляду. З огляду збільшеного вмісту фарбуючих пігментів натурального походження поверхня цих декорів більше піддається зносу.

В силу цих особливостей темні декори  не рекомендується використовувати для інтенсивно експлуатованих горизонтальних поверхонь, оскільки на дзеркально-глянцевих темних декорах звичайні сліди експлуатації у вигляді царапинок або затемнень від полірувань більш замітні. Претензії внаслідок порушення цих рекомендацій не є основою для рекламацій.


Зверніть увагу!

  • З огляду на особливості технології виробництва, відтінок стільниці може відрізнятися від відтінку вбудованої мийки одного і того ж декору. Претензії по відмінності в відтінку в цьому випадку не є основою для рекламації.

  • З огляду на використання високоякісних натуральних пігментів в технології виробництва, відтінки і текстури штучного каменю и мийки можуть трішки відрізнятися від партії до партії.

  • Сприйняття кольору рекламних взірців продукції може відрізнятися від кольору матеріалу в листовому і готовому вигляді.

  • Структура фракційних декорів може відрізнятися від партії до партії.

Адреса:
м. Івано - Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 168А, 2-ий поверх ТЦ "Сільпо"